Sıradaki içerik:

Legends of Runeterra (PC, mobile) – 2020

e
sv

Metamorphosis (PC) – 2020

27 okunma — 01 Kasım 2021 18:00
metamorphosis-pc-2020

Metamorphosis (PC) – 2020 oyun akışının teması ve sunulan görsel kalite ile sizi hikayenin bir parçası yapacak! Oyun akışında hem tema kalitesi hem de bunu bütünleyen ses kalitesinin üst seviyede olması genel memnuniyeti artıran hususlar arasında kendini göstermektedir. Steam üzerinden oyunu sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. Oyun akışında kullanıcıların sorun yaşamaması için oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerini karşılayan bir cihazınız olduğundan emin olmalısınız.

Metamorphosis Özellikleri

Sürrealist bir dünyada böceğe dönüşmüş bir kişinin hayatı ve mücadelesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Doğru noktada bulunuyorsunuz!

  • 12 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanan oyunun geliştiricisi Ovid Works olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Oyunun yayıncısı ise All In Games firmasıdır. Hem yayıncı hem de geliştirici konusunda piyasanın ses getiren ekiplerinden birine sahip olduğu da görülmektedir.
  • Oyunun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Buna rağmen akışın oldukça açık ve anlaşılır olması sebebi ile oyuna dair bir sorun yaşanmayacağı ve anında kendinizi maceranın bir parçası gibi hissedeceğiniz vaat edilmektedir.

Aksiyon ve macera temalı oyunlardan hoşlanan kişiler için harika biri alternatif olacaktır. Ayrıca oyunun tema kalitesinin oyun piyasasında ödüllere layık görüldüğünü de fark edeceksiniz. Bu şekilde fantastik dünyada böcek olarak zaman geçirmenin ne demek olduğunu iliklerinizde hissedeceksiniz.

Metamorphosis Nasıl Oynanır?

Metamorphosis (PC) – 2020 oyunu aksiyon dolu yapısı ile memnun ederken tek oyunculu kategorisinin bir parçası olduğunun da hatırlatılması gerekir. Oyun etkileşimli ya da çok oyunculu seçeneklerden istifade etmek isteyen kişiler için verimli bir seçenek olmayacaktır. Oyunda uzaktan kumanda desteği de bulunmaktadır. Bu şekilde dilediğiniz aksam ile oyun akışına bağlanma fırsatını elde etmiş olacaksınız. Oyun kapsamında sorun meydana gelmemesi için kapsamlı bir kullanım adım listesi de indirme aşamasında size bildirilecektir. Oyunun tüm detayları teknik donanımı sizin için süreci daha keyifli bir hale getirecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli