Sıradaki içerik:

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Render Sorunu Kesin Çözümü ( RESİMLİ ANLATIM )

e
sv

Mezarcı Ne Kadar Kazanıyor

2932 okunma — 12 Temmuz 2020 15:49

Mezarcı, pubg mobile oyununu profesyonel seviyede oynayan asıl adı Cihan olan bir youtuberdır. Şu an ki takipçi sayısı bir milyonu aşan youtuber Mezarcı aynı zamanda nimo tv yayın yaparak da takipçilerine eğlenceli vakit sunuyor. Özellikle pubg mobile yayıncıları arasında en sevilenler arasında yer alan Mezarcı aynı zamanda Kaos pubg mobile ekibinde yer alıyor. Bu ekipteki diğer oyuncular ise Doch, Amigo ve Gazi. Her gün saat 11 de youtube videosu paylaşan ve canlı yayınlarında izlenme sayısı on binleri geçen Mezarcı ne kadar kazanıyor?

Son zamanlarda vlog tarzı videoları pek paylaşmayan paylaşsa dahi ne kadar para kazandığı konusunda bilgi vermeyen Mezarcı yaklaşık 1 yıl kadar önce bir canlı yayın sırasında sadece canlı yayınlardan 5000 dolar kazandığını söylemişti. Yakın zamanda bu konuda bir bilgi vermediği için Mezarcı ne kadar kazanıyor konusunda tahmin yürütmekten başka bir şey yapamıyoruz maalesef.

Biliyorsunuz ki Doch ne kadar kazanıyor adlı yazımızda Doch’un aylık 50-70 bin lira arası kazandığını ifade ettiğini söylemiştik. Mezarcı’nın daha fazla takipçisi olduğunu düşünürsek Mezarcı ne kadar kazanıyor sorusuna aylık 100bin lira ve daha fazlası diyebiliriz. Tabi bu kazancı yalnızca youtube ve nimo tv canlı yayın kazançlarını kapsıyor. Mezarcı’nın aldığı sponsorlukları bilmediğimiz için mezarcı ne kadar kazanıyor sorusuna sponsorluk gelirlerini tahminen olsa dahi ekleyemiyoruz. Severek takip ettiğimiz yayıncılardan biri olan Mezarcı, umarız çok daha fazlasını kazanır. Çünkü zaten biliyorsunuz yayınlarında takipçilerine UC dağıtarak gelirini bir nevi takipçileriyle de paylaşıyor

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Hassan10 ay önce
  • Mezarcı ne kadar kazanıyor diye merak ettiğim an’a lanet olsun. bunlar nasıl paralar

  • mezarcı10 ay önce
  • Ne kadar Kazanıyorlar öyle ya

    • admin110 ay önce
    • şu an gelirleri daha da arttmıştır.