Sıradaki içerik:

My Beautiful Paper Smile (PC) – 2020

e
sv

N1RV ANN-A (PC, PS4, Switch) – 2020

37 okunma — 03 Kasım 2021 18:00
n1ann-ann-a-pc-ps4-switch-2020

N1RV ANN-A (PC, PS4, Switch) – 2020 bir barda içecek hazırlarken nasıl bir atmosferden istifade etmek istersiniz? Oyun akışının muhteşem görsel kalitesi, teması, bunları destekleyen müzik alt yapısı ile memnuniyeti artıran alternatifler arasında kendini göstermektedir. Oyunun tüm detayları, barın tüm parçaları gerçek hayat ile uyumlu tasarlanmıştır. Dijital çizimlerden hoşlanan kişiler için bu oyun harika bir seçenek olacaktır! Görsel roman kategorisinde olan bu oyunun hikayesinin bir parçası olmak isterseniz Steam üzerinden indirme adımlarını tamamlayabilirsiniz. İndirme işlemlerinin hemen öncesinde sistem gereksinimlerine uygun bir alternatif geliştirildiğinden emin olmalısınız.

N1RV ANN-A Özellikleri

Oyun tek oyunculu kategoride yer almaktadır. Etkileşimi ve çok oyunculu sistemleri seven kişiler için verimli bir seçenek değildir. Karakter gelişimi ve tema kalitesine önem veren kişilerin ise aradıklarını bulacaklarından emin olabilirsiniz!

  • Oyunun geliştiriciliği Sukeban firması tarafından üstlenilmiştir. Oyun tasarımında en küçük detayın dahi gözden geçirilmiş olması genel verimliliği artırmaya devam etmektedir.
  • Oyunun yayıncılık haklarını üstlenen firmalar ise Ysbryd Games ve AGM PLAYISM olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Cyberpunk datalardan hoşlanan kişilerdenseniz bu bar macerasından memnun ayrılacaksınız!

Oyunun Türkçe dil desteği yoktur. İngilizce, Basitleştirilmiş Çince ya da Japonca oynamanıza olanak verilmektedir. İngilizce oyun içeriğinin açık ve anlaşılır yapısı sistem özelliklerinde bir sorun yaşamadan temaya ayak uydurmanızı sağlayacaktır.

N1RV ANN-A Nasıl Oynanır?

N1RV ANN-A (PC, PS4, Switch) – 2020 oyunu Windows, Mac OS, Steam Ox ve Linux sistemleri ile uyum içerisinde kendini göstermektedir. Oyun içeriğinin tüm teknik datasının eksiksiz bir biçimde analiz edilmiş olması genel verimliliği pekiştirmektedir. Oyun içeriğinde şiddet ve alkol teması olması sebebi ile yapılan yaş uyarılarının da yakından takip edilmesi gerektiğini belirtmek gerekir. Oyun akışlına dair bir sorun meydana gelmemesi adına ve pedagojik gelişimin olumsuz etkilenmemesi için firma tarafından yapılan tüm uyarıların göz önünde bulundurulması gerekir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli