Sıradaki içerik:

N1RV ANN-A (PC, PS4, Switch) – 2020

e
sv

No More Heroes 3 (Switch) – 2020

37 okunma — 04 Kasım 2021 18:00
no-more-heroes-3-switch-2020

No More Heroes 3 (Switch) – 2020 oyun akışı sunmuş olduğu farklı oyun modları ile mücadelenize yeni bir boyut kazandıracaktır. Özellikle sunmuş olduğu içeriğin verimliliği ile size şuana kadar elde etmediğiniz harika bir ara yüz ve RPG oyun denetimi sunmaktadır. Oyunun tüm detayları incelemeye alındığı zaman hem karakter gelişimi hem de dövüş yetenekleri konusunda oyunun piyasada yer alan diğer alternatifleri geri planda bıraktığının da altı çizilmelidir. Bu muhteşem sistemin dikkat çeken bir diğer özelliği ile oyunun tema tasarımının yüksek kalitede olmasıdır. Tema ve görsel kalite konusunda piyasanın ses getiren alternatiflerindendir. Nintendo sitesi üzerinden oyunu sorunsuz şekilde kurabilirsiniz. Oyun kurulum aşamasında cihazınızın sistem gereksinimlerinin yeterli olduğundan da emin olmalısınız.

No More Heroes 3 Özellikler?

Oyun özellikleri incelendiği zaman RPG yani Role Playing Game ile dövüş oyunlarının eşsiz şekilde bir araya getirildiğini fark edeceksiniz.

  • Oyunda karakterinizin gelişim kaydetmesi için oyun içi görevleri yerine getirmeniz gerekir.
  • Ayrıca uygulama içi satın alımlar ile karakterinizin daha hızlı seviye kat etmesi adına yardımcı unsurlar satın alabilirsiniz.

Oyun detaylarının tam performans ile çalışabilmesi için kesinlikle tercih ettiğiniz cihazın sistem gereksinimlerine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Oyunda sizi temanın parçası olarak hissettirecek bir diğer unsur da kesinlikle ses kalitesidir. Oyunda muhteşem müzikler mücadelenize eşlik edecektir.

No More Heroes 3 Nasıl Oynanır?

No More Heroes 3 (Switch) – 2020 oyununda silah tasarımlarının gerçekçi yapısı şuana kadar hiç görmediğiniz ve tecrübe etmediğiniz bir gerçekçilik sunmaktadır. Beam Katana silahı ile geleneksel silah alternatiflerinden kopmadan mücadele etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Oyunda bulunduğunuz seviyede artış meydana geldikçe erişim sağlayabileceğiniz silah seçeneklerinde de artış ve gelişim olacaktır. Death Glove ve Wrestling moves seçenekleri ile mücadele etmek de mümkün kılınmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli