PUBG MOBILE SON GÜNCELLEMEDE NELER VAR ?

Çıktığı günden itibaren oyun severler arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri olan pubg mobile 7 Mayıs itibari ile yeni bir güncelleme yayınlayacak. Tüm kullanıcıların merak ettiği pubg mobile yeni güncelleme ne gibi değişiklikler getirecek onlara bakalım.

Yeni güncelleme çoğunlukla Miramar haritasını etkileyecek. Haritanın belli yerlerine vaha ve harabeler eklendi. Üstelik haritayı boydan boya tarayan bir yarış pisti ve yeni yollar da güncellemenin içerisinde var. Yine Miramar haritasında kum fırtınası görülmeye başlanacak. Ayrıca binalara yerleştirilen otomatlardan enerji içeceği alabileceksiniz. Bir diğer pubg mobile yeni güncelleme ise Win silahı için geldi. Yeni güncelleme ile beraber artık Winchester dürbün ile kullanılabilecek. Ek olarak da Altın Mirado adında haritaya özgü yeni bir araç da dahil edildi.

Arena moduna P90 silahı eklendi. 9mm mermi kullanan bu silah şimdilik sadece arenada kullanılabilecek.

Pubg mobile yeni güncellemenin bir diğer özelliği ise yan nişangah. Bu özellikle birlikte hafif makinalı taramalı ve bazı pompalı tüfeklerde dürbün ile beraber aynı anda nişangah özelliği kullanılabilecek. Bu özellik için tercihlerinizi ayarlar kısmından düzenleyebilirsiniz.

Pubg mobile yeni güncelleme ile oyun severlerin canını en çok sıkan konuya da bir yenilik geldi. Bu yenilik ile birlikte hileci bir oyuncu yüzünden eksi puan almanız durumunda sistem bunu tespit eder etmez o oyun silinen puanlarınız geri iade edilecek ve bu oyun içi mesaj ile size bildirilecek.

Vikendi haritası içinde yeni bir pubg mobile güncellemesi mevcut. Bu haritada Villa bölgesi dışında popüler bir alanın bulunmamasından dolayı pubg mobile yetkilileri Vikendi haritasına yeni bir oyun alanı eklemeye karar verdi. Bu yeni pubg mobile güncellemesi ile birlikte bol loot yapabileceğiniz oyun alanına atlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir