Sıradaki içerik:

No More Heroes 3 (Switch) – 2020

e
sv

Rogue Heroes: Ruins of Tasos (PC) – 2020

43 okunma — 05 Kasım 2021 18:00
rogue-heroes-ruins-of-tasos-pc-2020

Rogue Heroes: Ruins of Tasos (PC) – 2020 oyununu 1-4 kişi arasında oynayabilirsiniz. Oyun akışı konusunda sorunsuz bir ara yüz tasarlanmış hem görsel kalite hem de ses kalitesi bakımından tam donanımlı bir sistem geliştirilmiştir. Steam aracılığı ile sorunsuz şekilde indirme adımlarını tamamlayabilirsiniz. Bu konuda indirme aşamasını yerine getirmeden, cihazınızın sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olmalısınız. Aksi takdirde oyun performansı ve gücü konusunda sorun yaşanabilir.

Rogue Heroes: Ruins of Tasos Özellikleri

Oyun Steam üzerinden erişime açık yapısı ile bilgisayarınıza kurulum aşamasını da kolaylıkla yerine getirebileceğiniz bir alternatiftir.

  • Oyun Heliocentric Studios tarafından geliştirilmiştir. Oyunun tüm tema kalitesinin gerekli olan denetimlerden eksiksiz şekilde geçirildikten sonra oyun severler ile paylaşıldığı fark edilmektedir.
  • Team17 Digital firması tarafından yayınlanan oyunun piyasaya çıkma tarihi 23 Şubat 2021 olarak belirlenmiştir. Oyun akışı, indirme ve kurulum konusunda sorun meydana gelmemesi için tüm önlemler alınmış durumdadır.
  • Eşli olarak oynanabilen bu oyunun 2D görüntü kalitesi ile eşsiz ses kalitesini bir arsaya getirmesi sayesinde muhteşem bir oyun deneyiminden faydalanacaksınız.

Oyunda Türkçe dil desteğinin bulunmadığını da belirtmek gerekir. Oyun kapsamında dil desteği olmamasına rağmen açık ve anlaşılır tasarım sayesinde sorunsuz şekilde ayak uyduracaksınız.

Rogue Heroes: Ruins of Tasos Nasıl Oynanır?

Rogue Heroes: Ruins of Tasos (PC) – 2020 oyunu oyun kumandası desteği ile muhteşem biri erişim akışı sağlamaktadır. Ortak ve bölünmüş ekran seçenekleri ile de erişim sağlayan kişilerin eşli oynamalarına fırsat vermektedir. Çevrimiçi eşli oyun kategorisinin en sevilen alternatiflerinden biridir. Karakter gelişimine dayalı daha az aksiyonlu oyunlardan hoşlanan kişiler için bu seçenek pek mantıklı bir alternatif olmayacaktır. Zindanlarda rakipleriniz ile mücadele ederken mistik oyun akışından daha eşsiz şekilde faydalanma fırsatını yakalayacaksınız! Artık her oyun seviyesi ayrı bir mistik macera!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli