Sıradaki içerik:

RPG Time: The Legend of Wright (PC, Xbox One) – 2020

e
sv

Sable (PC, Xbox One) – 2020

34 okunma — 08 Kasım 2021 18:00
sable-pc-xbox-one-2020

Sable (PC, Xbox One) – 2020 oyunun teması, ses kalitesi oyun akışında çalan soundtrackler sizi temanın bir parçası gibi hissettirecek. Oyunun kalitesinin bu derece yüksek olması genel verimliliği artırırken bir yandan da keşif kategorisinde olan oyunların da ne derece nitelikli olabileceğini bir kere daha yansıtmaktadır. Oyunun her bir aşamasının eşsiz grafik tasarım denetimlerinden geçmiş olması 23 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülmesinin sonrasında binlerce kişinin beğenisini kazanmasını mümkün kılmıştır.

Sable Özellikleri

Oyunun tüm tasarımı ve geliştirme adımları Shedwork tarafından üstlenilmiştir. Yayıncı firma ise Raw Fury’dir. Kişilerin indirme aşamasının tümünü Steam üzerinden yerine getirmesine de olanak verilmektedir. Steam üzerinden gerekli olan indirme adımlarını yerine getirirken aynı zamanda sistem gereksinimlerine uyumlu bir cihaz kullandığınızdan emin olmalısınız.

  • Keşif ve Açık Dünya kategorisinin yıldızlarından biri olan Sable ile muhteşem bir yolculuğa çıkacak ve keşiflerde bulunacaksınız. Bu yolculukta sizi nelerin beklediği hakkında da harika eğlenceli adımları sizi bekleyecek!
  • Maceranın bir parçası olurken aynı zamanda kendi karakterinizin geliştirilmesi için oyun içi görevleri de yerine getirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Oyunda sadece İngilizce dil desteği bulunmaktadır. Bu nedenle oyun erişimi ya da temanın anlaşılırlığı konusunda sorun yaşanacağını düşünmemelisiniz. Sistem teması oyunu edinen tüm kişilerin verimli şekilde oynayabilecekleri şekilde geliştirilmiştir.

Sable Nasıl Oynanır?

Sable (PC, Xbox One) – 2020 oyununda kısmi kumanda desteği bulunmaktadır. Oyunun tek kişilik olması bölünmüş ekran ya da çoklu oyun seçeneklerinden hoşlan an kişiler için çok da uygun bir alternatif olmadığını yansıtmaktadır. Oyun içeriği konusunda memnun bırakan ara yüzü aynı zamanda karakter gelişimi ve RPG alanında da adından sıklıkla söz ettiren bir oyun türü olmasını mümkün kılar! Maceranın bir parçası olurken aynı zamanda bağımsızlık ve açık dünya temasının da hakkını veren bir oyun ile karşılaşacaksınız!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli