Sıradaki içerik:

Sable (PC, Xbox One) – 2020

e
sv

The Eternal Cylinder (PC, konsollar) – 2020

41 okunma — 09 Kasım 2021 18:00
Bildirimler Sonuç yok. Öne çıkan görsel Ortam filtrele Türe göre filtrele Tarihe göre filtrele Ara Ortam listesi 261 ortam ögesinden 81 tanesi gösteriliyor Yükleniyor 1 / 1 – the-eternal-cylinder-pc-konsollar-2020.jpg Eklenti detayları the-eternal-cylinder-pc-konsollar-2020

The Eternal Cylinder (PC, konsollar) – 2020 – 2020 Ace Team tarafından geliştirilen en sevilen oyunlar arasında dikkat çekmektedir. İçeriği, sunmuş olduğu tema fırsatları ve çok daha fazlası ile memnuniyeti artırmaktadır. Tek oyunculu seçeneklerden hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Çok oyunculu ve etkileşimli alternatiflerden faydalanmak isteyen kişiler için ise verimli bir seçenek olmayacaktır. Yayıncı kuruluş olan Good Shepherd Entertainment mağazası aracılığı ile oyunu indirme fırsatını elde edebilirsiniz. Tabii ki bu aşamada indirme işlemini yapacağınız cihazınızın, oyun sistem gereksinimlerini karşılar durumda olmasına da ayrıca özen gösterilmelidir.

The Eternal Cylinder Özellikleri

Hayatta kalma ve macera kategorisini bir araya getiren nitelikli oyun temalarından biri oluşturulmuştur. Oyun teması ile beraber eşlik eden müziklerin de oldukça verimli olduğu dikkat çeken hususlar arasındadır.

  • Oyun kapsamında kendi yaşam alanınızın dışında tehlike dolu uzay boşluklarında güvenliği sağlamak için çaba sarf etmeniz gerekmektedir.
  • Bu şekilde hem kendinizi hem de bir arada yaşadığınız aileleri güvende tutabilirsiniz! Düşmanlara karşı mücadele ederken uzayın derinliklerini keşfederek sizi bekleyen heyecanlı sürprizlerden de haberdar olma fırsatını yakalayacaksınız.

Oyun ile alakalı dikkat çeken bir diğer özellik de kullanıcıların görsel kalite ve ses kalitesi sayesinde kendilerini temanın bir parçası olarak hissetmeleridir. Aksiyon ve macera unsurları bir oyun akışında hiç bu kadar gerçekçi şekilde karşımıza çıkmamıştı!

The Eternal Cylinder Nasıl Oynanır?

The Eternal Cylinder (PC, konsollar) – 2020 oyunu uzayda geçse de sizin antik sırları çözmeniz de istenecektir. Bu şekilde maceraya yeni bir soluk getirilecektir. Antik dünya ile modern bakış açısını bir araya getirme fırsatını sunarak yeni bir boyut kazandırmaktadır. Karakterinizin sırlarını keşfederek yeni boyutlar oluşturmanız mümkün kılınacaktır! Uzay boşluğunda yaşam savaşı verirken sürünüzün güvenliğini sağlamak için de çaba sarf etmeniz gerekecektir. Tek oyunculu oyunlar arasında en yüksek heyecan seviyesini sunan içeriklerin başında gelmektedir!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli