Sıradaki içerik:

The Good Life (PC) – 2020

e
sv

The Riftbreaker (PC) – 2020

32 okunma — 11 Kasım 2021 18:00
the-riftbreaker-pc-2020

The Riftbreaker (PC) – 2020 oyun akışında görsel temanın eşsiz dijital dokunuşları temanın bir parçası gibi hissetmenizi mümkün kılacaktır. Temanın tasarımı incelenirken bu aşamada geliştirici firmanın ne derece büyük emek sarf ettiği bir kere daha görülmektedir. Exor Studios tarafından geliştirilen oyunun dijital tasarımı ve teması ustalığı yansıtmaktadır. Oyuna Steam üzerinden erişim hakkınız vardır. Online olarak indirme hakkınız bulunmaktadır. İndirme aşamasında özellikle cihazın sistem yeterliliğinin oyunu kaldıracak seviyede olmasına büyük önem verilmelidir.

The Riftbreaker Özellikleri

Strateji oyunlarına yeni bir bakış açısı kazandıran bu oyunun hem strateji hem de üs inşa etme kategorilerinde son senelerin en sık tercih edilen alternatiflerinden biri olduğu görülmektedir. Oyun kalitesi bağlamında eşsiz bir bakış açısı sunmaktadır.

  • Oyun teması içerisinde hayatta kalmak için mücadele ederken aynı zamanda karakterinizi geliştirmek için de çaba sarf etmeniz gerekecektir.
  • Oyun tek oyunculudur. Bu aşamada oyunun Türkçe dil desteği olmadığını da üzülerek belirtmemiz gerekir. İngilizce ifadelerin oldukça açık olması sebebi ile oyun temasının kullanımına dair bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oyunun forum kısmını kontrol ederek 14 Ekim 2021 tarihinde piyasaya çıkarılmasının sonrasında hangi yorumları ve değerlendirmeleri aldığına dair de göz atabilirsiniz. Sadece demo versiyonu deneyimleyen kişilerin dahi oldukça memnun kaldıkları anlaşılmaktadır.

The Riftbreaker Nasıl Oynanır?

The Riftbreaker (PC) – 2020 oyun kapsamında sistemi ilginç kılan özelliklerin başında kesinlikle RPG ile strateji oyununu bir araya getirmesi gelmektedir. Normal koşullarda RPG sistemi kapsamında değerlendirilen oyunlarda strateji unsurlarının geri planda kaldığı görülür. Fakat bu oyunda her iki unsurun da bir araya getirilmesinin büyük bir başarı ile tamamlanabileceği görülmektedir. Hem üs inşa ederken hem de aksiyon temasının bir parçası olarak Role Playing Game kısmının tadını çıkarabilirsiniz. Oyun kumandası desteği de kullanıcıları memnun kılmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli