Sıradaki içerik:

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (Switch) – 2020

e
sv

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7) (PS4) – 2020

36 okunma — 14 Kasım 2021 18:00
yakuza-like-a-dragon-yakuza-7-ps4-2020

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7) (PS4) – 2020 dijital tasarımın ustaca hazırlandığı oyunlardan hoşlanan kişiler içimn en sevilen alternatiflerden biri olacaktır. Özellikle oyun içeriği konusunda ses getiren bir tema kalitesi sizi beklemektedir. Steam aracılığı ile oyuna ulaşabilirsiniz. Cihazınız oyunun teknik sistemi için uygunsa indirme adımlarını tamamlayabilirsiniz. Oyun detayları kapsamında inceleme yapıldığı zaman geliştirici firma olan Ryu Ga Gotoku Studio’nun tüm detayları eksiksiz bir biçimde tasarlandığından emin olabilirsiniz. Oyun içeriği yüksek verimliliği ile sizi beklemeye devam etmektedir!

Yakuza: Like a Dragon Özellikleri

Oyunun yayıncılık adımları SEGA tarafından yerine getirilmiştir. Oyun detayları ile alakalı incelemeler yapılırken dikkat çeken hususlar;

  • Oyunda tema oldukça açık ve anlaşılır olsa da ek bir Türkçe dil desteğinin olmadığını bilmeniz gerekmektedir.
  • 10 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülmüş olan oyun hakkında inceleme yapıldığı zaman dönütlerin oldukça olumlu olduğunu fark edeceksiniz. Siz de tüm boyutları ile değerlendirme yaparak yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
  • Oyun kapsamında 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Şiddet öğesi içerdiği için bu tür bir değerlendirme yapılmıştır.

Macera ve aksiyon oyunlarından hoşlanan kişiler için grafik tasarım bağlamında kusursuz bir ara yüz geliştirilmiştir. JRYO stilinden haz eden bireyler için de harika bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Yakuza: Like a Dragon Nasıl Oynanır?

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7) (PS4) – 2020 mücadele ederken aynı zamanda karakterinizi geliştirmek için de fırsat elde edebileceğiniz oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyun hakkında hazırlanan oyun forumlarına göz atarak kullanıcıların aktif olarak hangi yorumları yaptıkları ya da hangi seviyede oldukları ile alakalı da bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyun akışında tek oyunculu fakat etkileşimli bir sistem geçerliliğini korumaktadır. Her iki oyun tipinden hoşlanan kişileri de kendine çekmektedir. Oyunun soundtrackleri de memnun etmektedir. Oyun temasını birebir tamamlayan bir soundtrack sistemi geçerli kılınmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli