Sıradaki içerik:

OBS Studio Ses Cızırtı Sorunu

e
sv

Youtuber Doch Ayda Ne Kadar Kazanıyor?

997 okunma — 20 Haziran 2020 16:06

Pubg mobile oyununu çok iyi seviyelerde oynayan ve birçok e-spor turnuvasında katılıp birincilik de elde eden Doch, aynı zamanda Youtube’da içerik de paylaşıyor. E-sporda kazandığı birinciliklerin ödüllerinin eline çok geç ulaşmasından yakındığından dolayı işin e-spor tarafından kopan ve sadece youtuberlık ile yayıncılık yapan Doch ne kadar kazanıyor?

Youtube üzerinde 800.000i aşkın takipçisi olan ve yakın zamanda bunun milyonları da bulacağını düşündüğüm Doch yakın zamanda kendi youtube hesabında kendisinden bahsettiği bir video paylaştı. Bu videoda takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Doch’a bir soru ise Doch ne kadar kazanıyor idi.

Doch ne kadar kazanıyor sorusuna samimice cevap verdi. Net bir miktar söylemese dahi aylık kazancının 50.000-70.000 arasında olduğunu söyledi. Bu sektöre ilk başladığında çeşitli yayın platformlarında aylık 1250lira karşılığı anlaşma yaptığını da söyleyen Doch, başarısının karşılığın almaya başladığını bize göstermiş oldu. Umarız gelişmeye ve samimi tavırlarına devam eder ve bizler de severek takip etmeye devam ederiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli