Sıradaki içerik:

Bigo Live’den Nasıl Para Kazanılır?

e
sv

WhatsApp İşletme Hesabı Nedir? Nasıl Açılır ?

363 okunma — 16 Eylül 2020 14:23

Whatsapp işletme hesabı , günümüz işletmeler için kullanıma sunulan ve kullanıcılara çok faydalı özellikler sunan bir uygulamadır. Neredeyse her bireyin kullandığı whatsapp ile benzer bir altyapıya sahip whatsapp işletme hesabı birçok farklı özelliğe de sahip. Whatsapp business sayesinde kullanabileceğiniz whatsapp işletme hesabı ile işletmeniz ile whastapp üzerinden iletişim kurmak isteyen müşterilerinizi anında karşılayabilirsiniz. Otomatik mesajlar sayesinde telefonun başında olmasanız bile whatsapp işletme hesabınıza gelecek bir mesaja otomatik bir cevap gönderebilirsiniz. Whatsapp işletme hesabının özellikleri bununla da sınırlı değil tabiiki.

Whatsapp Business Özellikleri Nelerdir ?

Whatsapp işletme hesabı açarak size gelen her mesaja otomatik bir karşılama mesajı gönderebileceğinizi söylemiştik. Bunun dışında program çok fazla kısayol seçeneği sunuyor. Ayarlar kısmından işletmenize ait ürünlerin kataloglarını oluşturabilir ve fiyatlandırma yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmenizin hangi gün ve saatler içerisinde faaliyete olduğunu da paylaşabilirsiniz. Whatsapp işletme hesabınızdan ürün siparişi alıyorsanız eğer sürekli sorulan sorular için otomatik cevaplar kaydedebilir ve tek bir kelime yazarak daha önceden kaydetmiş olduğunuz uzun cevapları gönderebilirsiniz. Bu sayede sipariş yoğunluğu yaşadığınız zamanlar da müşterilerinize cevap yazmak için çok vakit harcamayacaksınızdır.

Whatsapp İşletme Hesabı Nasıl Açılır ?

Whatsapp işletme hesabı nasıl açılır diye soruyorsanız cevabının çok zahmetli olduğunu düşünmeyin. Whatsapp işletme hesabı açmak için whatsapp messenger uygulamasını kullanmayı bırakıp whatsapp business uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra whatsapp messenger hesabı açıyormuş gibi kaydolabilirsiniz. İşletmenize ait telefon numarasını girebilir ve telefon numarasına gelen onay kodunu doğruladıktan sonra whatsapp işletme hesabını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android cihazlarınıza WhatsApp Business uygulamasını indirmek için şu linke tıklayabilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp.w4b&hl=tr

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli