Sıradaki içerik:

iOS 15 Beta 7 yayınlandı! İşte Karşınızda

e
sv

Karşınız’da Windows 11 Beta 6

30 okunma — 20 Eylül 2021 16:06

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 11 için yeni Beta 6 güncellemesi yayınlandı. Peki güncelleme nasıl indirilir? İşte cevabı

24 Haziran’da tanıtılan ve ardından Insider kullanıcıları için yayınlanan Windows 11 beta sürümü altıncı güncellemesini aldı. Windows 11 Beta 6 ile birlikte hata düzeltmeleri ve yeni görsel iyileştirmeler karşımıza çıktı.

Windows 11 Beta 6 ile resmi ISO’lar kullanılabiliyor

Windows 11 Build 22000.160, bir dizi kalite iyileştirmesiyle Geliştirici Beta Kanalı’nda Windows Insider’lar için kullanıma sunuldu. Bu, Windows 11’e yapılan altıncı güncelleme oldu ve bir dizi hata düzeltmesi ile grafik iyileştirmeleri yapıldı. Gelin, Microsoft’un yayınladığı güncelleme detaylarına yakından bakalım.

Değişiklikler ve İyileştirmeler

  • Odaklanma Yardımcısı ile Windows 11 için yeni Saat uygulaması, Dev Channel’da Windows Insider’lara sunulmaya başladı.
windows 11 beta 6
  • Başlat altındaki güç menüsü, yeniden başlatma bildirimleri, Windows Update Ayarları sayfası ve sağ altta görünen Windows Update simgesi gibi yerlerde güncellemeler için yeniden başlatmanın ne kadar süreceğine ilişkin tahminleri görme yeteneği test ediliyor. Bu özellik için sadece SSD’li PC’lerde görünecek şekilde küçük bir ayar yapıldı. PC’nizde standart bir HDD varsa, tahminler görüntülenemiyor. Birkaç hata daha giderildikten sonra, tahminler HDD’li PC’lere geri getirilecek.

Düzeltmeler

  • Görev çubuğu:
    • Görev çubuğunda “konum kullanımı” simgesinin görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

Windows 11 Beta 6’dan memnun musunuz?

kaynak:shiftdelete.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli